Poslední příspěvky

There Is Only War.cz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Stran: [1] 2 3 ... 10
 1 
 kdy: 20 Září, 2016, 10:23:46 
Založil TomG - Poslední příspěvek od TomG
Dlouho se nic nedělo a po zralé úvaze jsme se rozhodli, že to tu trochu oživíme, alespoň jako modelářské fórum s primárním zaměřením na období Horus Heresy. Ostatní sekce budou stále funkční a nikomu nebráním je také používat. Doufám, že se letos dostanu k tomu, že oživím alespoň úvodní stránky. Instalací wordpressu nebo něčeho takového.
Štve mě na tom nemožnost to mít svázané autentizací s fórem, ale na druhou stranu je to zas komplexní redakční systém a opravdu není v mých možnostech si naprogramovat vlastní. Hlavně na to není čas a ještě to hlídat při každé aktualizaci fóra.

 2 
 kdy: 21 Únor, 2013, 08:40:24 
Založil TomG - Poslední příspěvek od TomG
Podkategorie Ostatní herní systémy byla přesunuta pod Kategorii  Doplňky k hraní a příbyla v ní sekce pro hru Fire Storm Armada.

 3 
 kdy: 08 Červen, 2012, 11:20:54 
Založil TomG - Poslední příspěvek od TomG
Takže se mi podařilo rozjet Bookmarks. Což je zjednodušená obdoba funkce BOOK z Hofylandu. Umožňuje si dát do sledování konkrétní vybraná témata a nebo je ze sledování vyhodit.

V horní liště fóra přibyla položka BOOK, kde se dostanete na seznam sledovaných témat a také je zde možné vybraná témata ze sledování vyhodit. K tomu dojde i v okamžiku, pokud je nějaké téma smázáno autorem/administrátorem.
U jednotlivých témat je pak stejná položka BOOK v menu, kde jsou povolené operace s fórem, kterou si dané téma přidáte do sledování.
Není sice možné sledovaná témata následně třídit do skupin, ale myslím, že i takto tuto funkci někteří oceníte. 4 
 kdy: 05 Červen, 2012, 11:08:16 
Založil TomG - Poslední příspěvek od TomG
A co nám nová verze přinesla, kromě změny vzhledu? Která je bohužel nevýraznější a celé fórum vypadá jinak. Na druhou stranu jsem si zatím nevšiml, že by něco na první pohled nefungovalo.
Jedním z důvodů, proč jsem se nakonec do aktualizace dokopal byl problém s boty. Každý den se registrovalo několik uživatelů, kde jen vyjímečně se jednalo o reálného člověka se zájmem o TIOW. Takže taky díky tomu v tom seznamu spamu ztráceli reální lidé a jejich účty jsem povoloval až se spožděním. Nová verze fóra umožňuje kromě notorické kontroly capcha přidat i několik otázek, které bot/skript umět nebude. Proto přibyla v registraci jednoduchá matematická úloha.

Další veselou funkcí je postmoderace příspěvků. Dřív to existovalo jako modifikace, od verze 2.x. je to součást fóra a pokud je zapnuta u některého z notorických spamerů, tak to pro něj znamená, že pokud napíše zprávu na fórum, tak se ostatním uživatelům objeví, až když ji schválí některý z moderátorů, že se nejedná o spam/blábol.

Dále je tu možnost snadno posílat uživatelům varování od moderátorů za nevhodný příspěvěk, primárně v rozporu s pravidly fóra. Tato varování se sčítají a po obdržení určitého trestných bodů je možné počítat s postmoderací nebo mít zakázáno na fórum psát.

Jak si fórum pořádně projdu, tak sem dopíši další novinky, které přibyly.

Aktuálně se snažím rozjet modifikaci Bookmarks, umožňující uživatelům si vytvořit/spravovat seznam sledovaných témat. Tzn. něco jako jsou Bookmarks na Hofylandu.

 5 
 kdy: 05 Červen, 2012, 00:14:26 
Založil TomG - Poslední příspěvek od TomG
Proběhla aktualizace fóra z verze 1.1.11. na verzi 2.0.2. Byl jsem nucen nastavit jiný grafický vzhled fóra, protože dříve používaný nebyl zrovna 2x vyladěný v nové verzi a v kombinaci s češtinou, to zobrazovalo v některých případech nesmysly a nefungovaly ani takové drobnosti, jako WYSIWYG editor pro psaní zpráv. Každopádně to budu ještě ladit a případně vyberu nějaký jiné grafické nastavení fóra, které bude kompatibilní.

 

 6 
 kdy: 24 Květen, 2012, 10:23:25 
Založil TomG - Poslední příspěvek od TomG
V blízké době dojde k aktualizaci fóra na verzi 2.0.2. Odhadem tak do konce května. Takže to tou dobou v nočních hodinách pár hodin nepojede.
Jinak nalezl jsem na webu SMF modifikaci fóra umožňující snadné spravování sledovaných témat. Tedy to, co funguje na Hofylandu, že bude možné mít vlastní seznam sledovaných témat.

 7 
 kdy: 23 Červenec, 2010, 11:10:47 
Založil TomG - Poslední příspěvek od TomG
Upravena struktura kategorie Taktika, pravidla a armylisty.

Kategorie Armylisty byla upravena na Armylisty a taktika a v ní vytvořeny podkategorie
Forces of Chaos
Forces of Imperium
Forces of Xenos
a do těchto kategorií naházeny témata podle toho, co kde patří a v několik případech upraven název tématu, aby bylo jasné, co obsahuje. Takže by to mělo být přehlednější.
Přičemž kategorie Armylisty a taktika může postupně obsahovat témata na konkretní armády podle kodexů, kde je možné řešit, co vás napadne v rámci hraní. Pokud by bylo třeba podrobně pitvat nějaký armylist případně nějaký problém, který by si zasloužil vlastní téma, tak je lepší na něj vytvořit extra téma s jasným názvem tématu o úroveň níže, případně požádat o rozdělení tématu.

 8 
 kdy: 03 Březen, 2010, 12:27:02 
Založil TomG - Poslední příspěvek od TomG
Drobná změna v sekci Malujeme, lepíme, upravujeme atd.

V principu se změnila kategorie Galerie - Síň Slávy na  Galerie - Inspirace převážně ze zahraničí - což znamená, že se jedná o galerii fotek dělenou podle ras a armád s výběrem toho nejlepšího ze zahraničních serverů či od nás. Ideálně s odkazem na zdroj, odkud tyto fotky jsou.

V důsledku tohoto vznikla nová sekce Finished - Hotové projekty a armády, která je doplněk sekce WIP. V této nové sekci si můžete házet fotky a popisy vašich hotových projektů, modelů, miniatur s možným odkazem do WIP sekce či sekce Turoriálů. Každý zde může mít jedno téma a pokud chce tak následně jednotlivé témata ve WIP sekci podle armád a mezi nimi podle potřeby linkovat.

 9 
 kdy: 05 Únor, 2010, 15:42:39 
Založil TomG - Poslední příspěvek od TomG
Dokončen celkem aktuální seznam knih ze světa WH40k. Je setříděný podle anglických názvů knih.
http://www.thereisonlywar.cz/forum/index.php?topic=174.0
* Název (český název), autor, (rok vydání) - popis
kde * = kniha ještě nevyšla,
Název = anglický název knihy, pokud na fóru existuje popis či recenze, tak je to také odkaz
český název = český název knihy, pokud kniha česky vyšla a pokud na fóru existuje popis či recenze této knihy, tak je to také odkaz
autor = autor či kolektiv autorů anglického vydání
(rok vydání) = rok kdy kniha vyšla, pokud ještě nevyšla je uveden i měsíc kdy vyjde
popis = obvykle popis o jakou sérii se jedná a kolikátý je to díl, případně jestli je to sbírka povídek či artbook.

 10 
 kdy: 05 Únor, 2010, 10:32:29 
Založil TomG - Poslední příspěvek od TomG
Zástupci obchodů a jejich příspěvky na fóru
Abych to nemusel u každého z nich psát extra. Platí pravidlo, že pokud dotyčný odpovídá a reaguje v tématech a kategoriích určených pro daný obchod či jejich turnaje, tak jejich názor by měl být oficiálním vyjádřením tohoto obchodu či firmy. Všude jinde se jedná o jejich soukromý názor, který může být velmi odlišný od stanoviska obchodu či firmy, kterou zde zastupují.


Upozornění funguje následovně. Každé téma má v horní části toto tlačítko a kliknutím na něj si dáte téma do sledování. Kdykoliv přibyde v tomto tématu nový příspěvek, přijde vám na email upozornění s odkazem na nový příspěvěk a odkaz na případné zrušení tohoto upozorňování.

Stran: [1] 2 3 ... 10

Stránka vytvořena za 0.21 sekund, 21 dotazů.