Registrace

There Is Only War.cz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

Pokud chcete, aby se vám odeslaná pošta ukládala do složky Outbox, je nutné si to nastavit v nastavení vašeho profilu.

Registrace

Registrací na tomto fóru souhlasíte s následujícími pravidly:

1) Administrační tým a jeho pravomoci:
1.1) O porušování či plnění pravidel rozhodují moderátoři. Moderátoři mají právo bez dalšího vysvětlení upravovat, přemisťovat či mazat příspěvky.

1.2) Jen moderátoři mají právo jakkoli proti druhým zasahovat a umravňovat. Ostatní mají k dispozici tlačítko 'Nahlásit moderátorovi', které je v pravém dolním rohu každého příspěvku. Pokud budete mít dojem, že příspěvek je v rozporu pravidly fóra.

1.3) V případě nespokojenosti s rozhodnutími moderátorů platí bod 1.1. Veřejná diskuse s moderátory je nepřípustná, maximum je komunikace jinudy (email, pm, icq, telefon, osobně)

2) Uživatelé:
2.1) Více identit je zakázáno. Tyto identity budou nemilosrdně mazány, v extrémních případech budou zakázány i IP adresy zdroje. Sdílet účet je také zakázáno. Použití anonymyzérů a open proxy je zakázáno.

2.2) V profilu je vhodné pravdivě udat pohlaví a datum narození (pokud nechcete sdělit datum narozenin, stačí vyplnit rok).


3) Jazyk:
3.1) Jazykem fóra je čeština a v omezené míře angličtina.

3.2) Dyslektici a osoby vydávající se za dyslektiky mají povinnost používat kontrolu pravopisu.
Kontrola pravopisu existuje jako funkce na fóru (zatím není funkční), ale je možné ji mít nainstalovanou i jako plugin v internetovém prohlížeči. Przněním českého jazyka děláte ostudu pouze sami sobě.

4) Etiketa:
4.1) Příspěvky pište jasně, slušně a k věci, bez napadání, urážek a obtěžování. Vulgarismy se připouštějí jen ve výrazně nutných případech, běžné obcházení filtrů (zatím není aktivováno) přes hvězdičky apod. bude kvalifikováno jako porušení tohoto pravidla. Toto není CHAT, ale moderované fórum.

4.2) Za obtěžování může být považováno i nerozumné použití blikajících avatarů, předlouhých či grafických podpisů, offtopic textů v podpisu apod.

4.3) Pro přílohy jsou povoleny jen některé typy souborů. Není povoleno posílat žádný škodlivý obsah. Není povoleno ukrývat nepovolené typy souborů pod povolenými typy.  

4.4) Dodržujte téma diskuse. Pokud se změní téma rozhovoru, založte nové téma. Do definovaných diskusí patří pouze témata tam určená, pro ostatní případy je tady Volná diskuze. Když si nejste jistí s umístěním tématu, tak ho vložte tam, kde vám příjde nejvhodnější. Přesunout se v případě nutnosti dá vždy.
Politika a jiná výbušná témata nemají zaručenou dlouhou životnost, protože většinou vedou k flamingu. V omezené míře je možné diskutovat o náboženství, ale pouze ve spojení se světem WH40k, kde hraje víra a náboženství velkou roli. Propagace současných náboženství a plamenné diskuze na toto téma nejsou tolerovány.
Je zakázána jakákoli diskuse o nelegálních tématech (shánění kradeného zboží, warez etc.).
Jakékoli nacionalistické a rasistické výpady, rádobyvtipné 'vtipy', i podobné odkazy mají příslušné postihy.

4.5) Nepište spamové zprávy: osobní špičkování, 'já taky', 'první','to je skvělý', 'to chci', 'kdybych měl...', 'pojďte si povídat o...', 'nemám čas to tady číst, tak...', spekulace o tom, co by mohlo být kdyby...

4.6) Je doba fotaparátu s hromadou megapixelů a s tím spojená velké rozlišení fotek a jejich velikost. Pokud možno používejte pro fotky rozlišení maximálně 1024x768 a při vhodně zvolené kompresi co nejmenší velikost souboru. Fotka o výše uvedeném rozlišení a velikosti 3 MB opravdu není v pořádku.
Neostré, roztřesené fotografie nebo fotografie pořízené tzv. 'mobilními telefony' posílejte pouze v krajní nouzi s příslibem, že dodáte v blízké době pořadné fotky.


5) Nápravně výchovná opatření:
Nedodržení těchto pravidel má za následek nejdříve upozornění soukromou zprávou, pak následují varování:
a) varování po dobu 7 dní
b) post moderaci, kde všechny příspěvky schvalují administrátoři - po dobu 14ti dní (zatím v testování)
c) pouze čtení po dobu 14 dní
d) pouze čtení na měsíc

Pokud se varování ukáží být neučinná, následují zákazy
d) plný ban (zákaz) na 14 dní
e) plný ban (zákaz) na měsíc
f) doživotní plný ban
Podle subjektivního rozhodnutí moderátorů a závažnosti provinění je možno některé stupně trestů rovnou přeskočit. Doživotní ban je definitivní a neměnný. Takže nejdříve zvažte vaše chování, na které jsou možná někde zvyklí, ale zde za ně pravděpodobně budete po zásluze odměněni.

Stránka vytvořena za 0.05 sekund, 16 dotazů.